Welcome to visit FSP at eMove360 2021!

2021-09-15

 

 

[Тайбей, новини Менхенгладбаха, 8 листопада 2021 року] FSP активно інвестує в індустрію зарядних пристроїв в останні роки. Компанія поступово випустила багато зарядних пристроїв для акумуляторів у відповідь на великі вимоги ринку електротранспорту. Цього року FSP дебютує на виставці електромобілів eMove360° Europe 2021 і представить всю серію зарядних пристроїв, щоб надати повний вибір продуктів для всіх професійних покупців.

 

FSP має різноманітні рішення зарядних пристроїв, які підходять для модуля акумулятора 7S-16S; вихідна потужність становить від 59 Вт до 3,3 кВт для широкого спектру застосувань у різних сферах, включаючи зовнішні зарядні пристрої та автомобільні зарядні пристрої. Продукти мають оптимізовані конструкції схем, програмовані криві зарядки та високоефективні процедури розсіювання тепла, які можуть ефективно захищати батареї та продовжити термін їх служби, забезпечуючи стабільний і тривалий час роботи, знижуючи витрати на використання. Ми навіть надаємо індивідуальні послуги та можемо проводити оцінку відповідно до різних характеристик акумулятора, умов використання та вимог правил безпеки. Клієнти, яким потрібні продукти, можуть відвідати наш стенд, щоб проконсультуватися з нашими професійними менеджерами, щоб розробити продукт, який найбільше підходить для потреб клієнтів.

 

Інформація про стенд FSP:

Дата виставки: 16-18 листопада 2021 року (всього 3 дні)

Місце: Messe München Hall A6 / Стенд 631

 

 

Офіційний сайт в Україні: www.fsp-group.com.ua

Європейський веб-сайт: www.fsp-ps.de

Веб-сайт продуктів під брендом FSP: www.FSPLifestyle.com

Facebook: https://www.facebook.com/FSP.Group.Ukraine

About FSP

FSP Group is one of the global leading power supply manufacturer. Since 1993, FSP Group has followed the management conception “service, profession, and innovation” to fulfill its responsibilities as a green energy resolution supplier.

hi this is over contact us
item is select