Новий медичний безкорпусний блок живлення Class II для застосування у домашніх умовах.

2021-10-12

 

 

[Менхенгладбах, 12 жовтня 2021 року] З акцентом на пристрої для домашньої медичної допомоги, яка поєднує медичне обслуговування, ІТ-технології та електронне медичне обладнання, FSP Group представила свої найкращі рішення для електропостачання, які розроблені відповідно до усіх вимог до медичного обладнання на черговий виставці COMPAMED, яка відбулася з 15 по 18 листопада 2021 року в Дюссельдорфі, Німеччина.

Останній представлений дизайн – це блок живлення 500 Вт Class II Medical Open Frame – серія PM500F, розроблена, щоб задовольнити потреби щодо внутрішнього джерела живлення середньої та високої потужності. Компанія присвячує свій основний ресурс цьому конкретному застосуванню з 2018 року і представила медичні адаптери серії PMP30 (настінне кріплення), PMP150N1 і PMP122 (настільні).

FSP Group сподівається, що інвестиції в ресурси для цього конкретного сегмента зроблять значний внесок у захист навколишнього середовища та принесуть довгострокові переваги технологічним системам охорони здоров’я.:

Нижче наведено основні характеристики PM500F:

 • Ізоляція класу BF
 • Class II
 • Споживання енергії в режимі очікування менше ніж 1 Вт при живленні в режимі очікування 5 В /100 мА
 • Вхід 80-264 В змінного струму з активним PFC
 • Струм витоку менше ніж 100 мкА
 • EN55011 Class B
 • Робоча висота до 5000 метрів

 

Застосування PM500F:

 • Електричні медичні ліжка
 • Діалізні апарати
 • Вентилятори
 • Апарати для кріотерапії
 • Медичні CAD/CAM машини

          

         

                               *PM500F

 

 

FSP Group, відома своїм медичним брендом «Protek Power», є сертифікованим розробником і виробником медичних джерел живлення за стандартами ISO 13485 та ISO 9001. Пропонуючи широкий асортимент медичних продуктів, що охоплюють адаптери для настінного кріплення, адаптери для настільного ПК, безкорпусні блоки живлення, блоки живлення форм-фактора ATX та блоки живлення з функцією зарядки акумулятора, FSP пишається стабільною якістю та надійністю своїх стандартних, модифікованих та кастомізованих пристроїв медичного призначення.

FSP Power Solution, європейський операційний центр FSP в Менхенгладбаху (Німеччина), створив сертифікований ISO 13485 центр FAE, щоб скоротити час обслуговування. Команда FSP надає послуги технічного консультанта щодо модифікації медичного блоку живлення по всім країнам Європи та регіону країн СНД (Україна та Грузія включно), а також можлива організація невеликого виробництва в Європі.

 

Для отримання додаткової інформації про продукт FSP відвідайте:

Офіційний сайт в Україні: www.fsp-group.com.ua

Європейський веб-сайт: www.fsp-ps.de

Веб-сайт продуктів під брендом FSP: www.FSPLifestyle.com

Facebook: https://www.facebook.com/FSP.Group.Ukraine

 

About FSP

FSP Group is one of the global leading power supply manufacturer. Since 1993, FSP Group has followed the management conception “service, profession, and innovation” to fulfill its responsibilities as a green energy resolution supplier.

hi this is over contact us
item is select